Lista produktów producenta: Natural Aromas

Firma Natural Aromas powstała z pasji do tworzenia wysokiej jakości naturalnych kosmetyków. W 2012 roku rozpoczęliśmy działalność od produkcji soli do kąpieli, a następnie poszerzyliśmy ofertę o peelingi oraz masła do ciała.

Nasz zespół tworzą eksperci z branży kosmetycznej i medycznej, których połączyła wspólna pasja - tworzenia wysokiej jakości kosmetyków. Doświadczenie, dbałość o szczegóły i skuteczność naszych kosmetyków to atuty, dzięki którym będziemy starać się być zawsze co najmniej dwa kroki przed konkurencją.

Sole do kąpieli to wspaniały sposób na połączenie pielęgnacji ciała z relaksem. Dzięki solom możesz stworzyć uzdrowisko we własnej wannie. Kąpiel w solach uspokaja system nerwowy, usuwa zmęczenie fizyczne i psychiczne, poprawia samopoczucie, łagodzi wszelkie bóle oraz przywraca energię życiową.


Peelingi do ciała na bazie cukru, który ma bardzo dobre właściwości złuszczające. Zawierają masło shea oraz olej winogronowy. Dzięki temu peeling bardzo dobrze rozprowadza sie po ciele, a poza zabiegu skóra pozostaje długo nawilżona. Używane kompozycje zapachowe są bardzo trwałe i intensywne, dzięki czemu nadają skórze przyjemny i długotrwały zapach. 


Masło do ciała to najwyższej jakości kosmetyk, który przede wszystkim skutecznie natłuszcza skórę, nie pozostawiając na niej tłustej warstwy. W swoim składzie zawiera bardzo cenne oleje oraz witaminę E i C. Pozostawia na ciele bardzo cienką warstwę, która działa jeszcze przez wiele godzin uwalniając cenne substancje odżywcze zawarte w tych składnikach. Zapobiega wysuszaniu, uelastycznia, łagodzi podrażnienia, wygładza, a przy dłuższym stosowaniu spowalnia proces starzeniasię skóry.

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów