Salon zdrowia i urody SHIRA DAY SPA powstał by zadbać o wizerunek współczesnej kobiety i współczesnego mężczyzny. Powstał z myślą o osobach marzących o chwili relaksu i zapomnienia o ciągłym pośpiechu.

Dbamy przede wszystkim o profesjonalną obsługę, a także aby dostarczyć Państwu chwili relaksu i odprężenia - bo przecież każdy z Nas jest niepowtarzalny i zasługuje na odrobinę luksusu na co dzień. Przy dźwiękach odpowiednio dobrej muzyki możesz zrelaksować się w atmosferze spokoju pod opieką miłego, fachowego personelu.

Nasz Salon świadczy usługi w zakresie zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania. Działamy w oparciu o autorski kompleksowy Program Królów, opracowany przez grupę specjalistów pod kierunkiem eksperta zrównoważonego odżywiania i dietoterapii - Radosława Król.

Na bieżąco śledzimy wszystkie światowe nowości, a po dokładnej analizie i konsultacjach z klientami najlepsze, najefektywniejsze z nich dołączymy do naszej oferty.

Wizyta w naszym salonie to szeroka gama doskonałej jakości zabiegów kosmetycznych na twarz i na ciało. Współpracujemy z profesjonalnymi i znanymi firmami kosmetycznymi:

BEAUTY CONCEPT, YONELLE, NATINUEL, BIKOR, GEHWOLL, ROLLETIC, DEPILEVE

Prowadzimy również sprzedaż detaliczną kosmetyków pielęgnacyjnych, dostępnych tylko w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, suplementów diety oraz zdrową żywność.

Zapewniamy miłą i profesjonalna obsługę oraz indywidualne podejście do naszego klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje, wszystko po to, by nasze usługi w jak najlepszym stopniu zaspokajały potrzeby każdego.

NASI PARTNERZY: BEAUTY CONCEPT, YONELLE, NATINUEL, BIKOR, ROLLETIC, DEPILEVE,  GEHWOLL.