RABATY, PROMOCJE, BONUSY

W sklepie internetowym www.shiraspa.pl obowiązuje kilka rodzajów rabatów, promocji oraz bonusów:

 1. Rabat procentowy od wartości zakupów - przyznawany wszystkim użytkownikom, których suma cen zamawianych produktów, podczas danej transakcji zakupowej, przekracza wyznaczone progi:

 • Powyżej 250zł - 3%
 • Powyżej 370zł - 5%
 • Powyżej 500zł - 7%

Uwaga!
Powyższe rabaty nie sumują się! 
Rabat nie jest przyznawany podczas zakupów realizowanych wyłącznie za pomocą Kuponu Prezentowego.


2. Rabat procentowy 10 % nagradza zarejestrowanych użytkowników w sklepie internetowym www.shiraspa.pl których suma zrealizowanych zakupów w ostatnich 6 miesiącach przekroczyła 1099 zł [do sumy zrealizowanych zakupów nie jest wliczane składane w danym momencie zamówienie].

Rabat przyznawany jest po spełnieniu dwóch warunków:

 • Rabat dotyczy tylko zalogowanych użytkowników, których zakupy zostały dokonane i zapisane w systemie sklepu internetowego www.shiraspa.pl   po zarejestrowaniu się w serwisie.
 • Wartość zrealizowanych zakupów w ostatnich 6 miesiącach przekroczyła 1099 zł

Wysokość rabatu wynosi: 10% od wartości zakupionych produktów.

Rabat może być wykorzystany wielokrotnie podczas kolejnych zakupów, zawsze gdy spełnione są obydwa warunki.

Sumę zakupów z ostatnich 6 miesięcy użytkownik może sprawdzić, po zalogowaniu na swoim koncie: Moje Konto > Moje zamówienia.

Uwaga!
Rabat procentowy od wartości zakupów oraz Rabat procentowy od sumy zakupów przekraczających 1099 zł w ostatnich 6 miesiącach, sumują się tylko w przypadku, gdy użytkownik jest zalogowany.
Rabat nie jest przyznawany i naliczany w historii zamówień, podczas zakupów realizowanych wyłącznie za pomocą Kuponu Prezentowego.

Poszczególne promocje, które pojawiają się w jednym czasie w związku z prowadzonymi akcjami promocyjnymi na naszej stronie www NIE SUMUJĄ SIĘ.

 

3.   System bonusowy dla zarejestrowanych użytkowników sklepu internetowego www.shiraspa.pl  - wszyscy zalogowaniu użytkownicy, którzy aktywnie uczestniczą w życiu naszej marki w Internecie, mogą otrzymać dodatkowe uznaniowe bonusy procentowe na zakupy w sklepie internetowym www.shiraspa.pl

Specjalne bonusy będą przyznawane za:

 • Polecenia naszego serwisu wśród znajomych poprzez zachęcenie ich do zarejestrowania się i dokonania zakupu naszych kosmetyków naturalnych w sklepie internetowym www.shiraspa.pl
 • Polecenia dotyczą tylko nowych użytkowników, niezarejestrowanych w naszym serwisie - wartość bonusu wynosi 12 zł, za każdego nowego użytkownika, który dokonał zakupów w naszym sklepie.
 • Inne niekonwencjonalne działania promujące naszą markę w Internecie - bonusy przyznawane będą uznaniowo.

Bonus może być wykorzystany przez zarejestrowanego użytkownika, tylko podczas dokonywania zakupów w sklepie internetowym www.shiraspa.pl   

Wartość bonusu widoczna jest w koszyku z zamówieniem. Od decyzji użytkownika zależy, podczas których zakupów z niego skorzysta i jaką kwotę bonusu przeznaczy na zakupy. Maksymalna kwota zakupu za pomocą bonusu wynosi 60 zł.

Dodatkowo wartość podsiadanego bonusu oraz historia jego wykorzystania, widoczna jest na koncie użytkownika w sekcji: Moje Konto > Moje bonusy.

4.   Próbki jako dodatek do zamówienia - wszyscy użytkownicy realizujący zakupy w naszym sklepie internetowym www.shiraspa.pl  mają również dostęp do próbek kosmetyków

Ilość próbek wynosi od 1 do 4 sztuk i uzależniona jest od wielkości dokonywanego zamówienia.

Wielkość zamówienia a ilość próbek:

 • Zamówienie do 150 zł - 1 próbka
 • Zamówienie do 250 zł - 2 próbki
 • Zamówienie do 350 zł - 3 próbki
 • Zamówienie powyżej 400 zł - 4 próbki

Próbki przesyłane są w saszetkach lub pojemniczkach o pojemności od 3 do 6 ml.

5.   Promocja urodzinowa - wszyscy użytkownicy, którzy są zarejestrowani w naszym serwisie i podali swoją datę urodzenia: podczas rejestracji lub uzupełnili ją w formularzu w sekcji "Moje Konto", strona "Moje Informacje Osobiste", mogą spodziewać się w dniu urodzin specjalnych życzeń wraz ze specjalną promocją na zakupy w www.shiraspa.pl.
Przyznawany rabat urodzinowy jest jednorazowy i może być wykorzystany w naszym sklepie internetowym www.shiraspa.pl .Czas obowiązywania kodu urodzinowego wynosi 2 miesiące.

Uwaga! 
Rabatu nie można łączyć z innym promocjami. Od użytkownika zależy, z którego rabatu w danym momencie chce skorzystać.

Marketing Sklepu Internetowego

O ile Państwo wyraziliście na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów www.shiraspa.pl

Zgoda może być cofnięta w każdym czasie.